0 850 802 22 02     0 537 419 54 07     info@anneburaya.com

Ödeme Seçenekleri

 
KREDİ KARTI İLE ÖDEME
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir,
 
Bu yüzden sitede yer alan taksit bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için 0850 802 22 02 nolu telefondan yetkilimizle görüşebilirsiniz.
 
Bankalar ile taksitlendirme konusunda özel anlaşmaları bulunan kullanıcılarınzın, kredi kartı ile ödeme yaparkan + taksitler uygulanmamaktadır. Ödemenizi taksitlendirirken bu konuyu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
 
 
Banka Kartı (Debit Card) ile ödeme 
Alışverişlerinizde tüm bankaların banka kartlarını (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) zorunludur.
 
Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Önemli: 
• Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir.
• Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz.
• Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür.
• Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.
 
 
Havale ile ödeme
Siparişinizi oluşturduktan sonra, ödemenizi en geç bir sonraki iş günü saat 15:00' a kadar tamamlamanız gerekmektedir.Ödemesi belirtilen sürede anneburaya banka hesabında görünmeyen siparişler, sistem tarafından iptal edilir.
 
Ödemenizin açıklama kısmında sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz. - sipariş numaranızı size gelen sipariş bilgilendirme mailinde bulabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan ödemelerinize ait siparişler, anneburaya tarafından onaylanarak işleme alınır. 
 
Onaylanan siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. EFT ve Havale bilgilerimiz aşağıdadır.
 
 

Expo Turizm Reklam Bilişim Tekstil San. Tic. Ltd.Şti.

Finansbank

Şube Kodu: 03663
Hesap no: 86017765
Iban: TR 17 0011 1000 0000 0086 0177 65

 

Kapıda Nakit Ödeme  
50 TL ve üzeri siparişlerde Kapıda Nakit Ödeme tercih edebilirsiniz. Kapıda nakit ödeme ücreti 6,90TL'dir ve toplam sipariş tutarınıza eklenecektir. Kapıda ödeme siparişleriniz sadece Mng kargo tarafından teslim edilmektedir.
 
Kapıda Nakit Ödeme opsiyonu ile sipariş verdiğinizde, müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından aranarak siparişinizin işleme alınması için sizden teyit alınır. Teyidiniz ardından siparişinizin kargolama işlemleri başlatılır ve 1-5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonları sipariş tedarik sürecine girmemektedir. Kargo teslim süresi Türkiye’nin çeşitli bölgelerine göre değişmektedir. 
 
Siparişinizin işleme alınması için size telefon numaranızdan ulaşmamız çok önemli. Dolayısı ile sistemde kayıtlı olan numaralarınızın güncel olmasına lütfen özen gösteriniz. Kapıda Nakit Ödeme siparişiniz için size ulaşılamama ve teyit alınamama durumunda siparişiniz 2 iş günü içerisinde iptal olur.
 
 
Anneburaya puanlarınız ile ödeme 
Biriken puanlarınızı 7/24 alışveriş sitemizde dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz ile ‘Bana Özel’ sayfasına giriş yapıp, ‘Puanlarım’ menüsü içinde yer alan ‘Çek Oluştur’ seçeneğini tıklamanız yeterlidir.
 
Çekinizi “Bana özel” sayfasında “Hediye Çeklerim” bölümünde görebilirsiniz. Sepete eklemek istediğiniz ürünleri ekledikten sonra ödeme sayfasında ‘Promosyon Kodu’ alanına hediye çeki kodunuzu ekleyip, sepetinizi onaylayabilirsiniz. 
 
Çekiniz oluştuktan sonra kullanım süresi 1 aydır.1 ay süre sonunda çekiniz sistemsel olarak sıfırlanmakta ve tekrar kullanıma açılma ihtimali bulunmamaktadır.
 
Sitemizden yaptığınız işlemlerde kullanacağınız puan çekiniz tek kullanımlıktır. Sipariş verirken puan çekiniz sipariş bedelinden yüksek ise aradaki farkın iade imkanı bulunmamaktadır.